VIDEOVALVE

Ööpäevaringne salvestus objektil aitab tõsta turvalisust, hoiab omanikku või üürnikku kursis valvataval objektil toimuvaga, aitab tuvastada vargusi ja lahedada vaidlusi. Samuti võib kaamerate signaali dubleerida turvaettevõtte juhtimiskeskusesse, kes ohu korral saadab kohale ka patrulli. Me soovitame Teile turvaettevõtet koostööpartnerina ning tänu sellele on esimene kuu videovalve teenust Teie jaoks tasuta!

Põhilised videovalve ülesanded:– varguse vähendamine– objekti turvalisuse tõstmine– töötajate distsipliini tõstmine, nende tootlikus– tööprotsessi jälgimine– videosalvestus on tõenduseks õnnetuse või kindlustusolukorra uurimisel, annab aluse rikkuja kinnipidamiseks ja temalt kahjutasu nõudmiseks.

Veel üheks videovalve eeliseks on see, et Te saate jälgida valvatavat objekti igast maailmanurgast üle interneti arvuti või mobiili abil.

Kõige tähtsam – videosalvestust säilitatakse kõvakettal edasiseks vaatamiseks ja analüüsiks (keskmiselt on arhiivi pikkuseks 1 kuu kuni poole aastat, edasi toimub ülesalvestamine).

Meie klientideks on suured kaubandusketid, logistikakeskused, tehased, tootmisettevõtted, restoranid ning erakliendid.

Meie spetsialistid omavad pikaajalist kogemust videovalvesüsteemi projekteerimises ja paigalduses. Sõltuvalt objekti keerukusest saame teile pakkuda paigalduse tüüplahendust kui ka välja töötada erilahenduse. Peale paigaldust koostavad meie spetsalistid nimekirja ja teostusjoonised tehtud tööst.

Paigaldage videovalve – see on investeering tulevikku.

Ärge jätke homse peale! Küsige hinnapakkumise või tellige tasuta konsultatsioon.

VÕTA MEIEGA JULGELT ÜHENDUST.

EKSPERTI KONSULTATSIOON TASUTA!

Kontor

Nafta 1, Tallinn

E-R 9:00-18:00

Telefon: +372 55 8 55 22

E-mail: sales@vas.ee

    et