SIGNALISATSIOON

Pakume kahte liiki signalisatsiooni paigaldust:

Objektile sissetungi ajal annab valveseade Teile sellest teada kas helistamisega mobiilteleefonile või smsi teel (teavituse saab valida mitmele numbrile).Eeliseks on see, et Te ei pea tasuma igakuist makset turvafirmale.Objektile sissetungi ajal saadab valveseade signaali turvafirmasse, kes omakorda helistab kliendile ja täpsustab kohalesõidu vajadust ning reageerib kliendi soovist lähtuvalt. Turvafirma teeb visuaalse kontrolli objektist, tagab objekti puutumatuse ja vajadusel kutsub välja politsei. See viis on muidugi kõike turvalisem ja kindlam. Saame Teile soovitada turvafirmat ja selle tulemusena on esimene kuu valvet Teie jaoks tasuta!

Kõige efektiivsemalt töötab valvesüsteem koos videovalgega. Häiresignaali saamisel saab koheselt kontrollida oma nutiseadmest või arvutist olukorda objektil ning selgitada välja kas tegemist on valehäirega või reaalse ohuolukorraga.

Ärge jätke homse peale! Küsige hinnapakkumist või tellige tasuta konsultatsioon.

PARADOX (PARADOX Security Systems) on üks juhtivaid valvesüsteemide tootjaid maailmas. Firma on asutatud 1989 aastal Kanaadas. Paradoxi tooted on innovatiivsed, kvaliteetsed ja kindlad seadmed Teie kodu turvamiseks.

DSC (Digital Security Controls) on üks juhtivaid valvesüsteemide tootjaid maailams. Firma on asustatud 1979 aastal Kaanadas. DSC tooted on usaldusväärsed, kvaliteetsed, vastupidavad ja neid on kerge paigaldada. ning hallata.

Ajax Systems on asutatud 2011 aastal Ukraainas. Praegu selle firma seadmeid paigaldatakse üle maailma. Ajaxi kohta võib julgelt öelda, et nende süsteemid praegu on ühed parimatest maailmas.

ELDES on GSM valvesüsteemide tootja. Firma sai alguse Leedus aastal 2005. Nüüdseks on firma väga palju kasvanud ja leidnud esinduse paljudes riikides üle maailma. EL-DES tähendab ei midagi muud kui Electronic-Design

VÕTA MEIEGA JULGELT ÜHENDUST.

EKSPERTI KONSULTATSIOON TASUTA!

Kontor

Nafta 1, Tallinn

E-R 9:00-18:00

Telefon: +372 55 8 55 22

E-mail: sales@vas.ee

    et