FIRMAST

VA Systems OÜ pakub Teile kogu valveseadmete lahendust, et tagada Teie äri ja kodu turvalisus.

Firma VA Systems OÜ põhiliseks tegevuseks on Videovalve – selle projekteerimine, paigaldus, müük ja hooldus. Me tegeleme videovalvega juba üle 13-aasta.

Meie eesmärk on Teie turvalisus!

Alates 2009 aastast töötame nime all VA Systems OÜ ( Video Alarm Systems). Põhiliseks suunaks on videovalvesüsteemide teostamine tööstusettevõtetele, linnadele ja kaubandusettevõtetele.Samuti müüme, paigaldame ja hooldame valvesignalisatsioone, läbipääsusüsteeme, videofono, ATS. Ehitame üles arvutivõrku ja pakume sellele erinevaid haldusprogramme.

Ettevõtte personal teeb kõik endast oleneva, et saaksite parima klienditeeninduse osaliseks. Meie töötajad lähenevad tööle vastutustundlikult ja loovalt. Meie poolt projekteeritud ja paigaldatud objektid vastavad kõikidele nõuetele ja standarditele, võtame arvesse tellija poolseid eelistusi.

Sertifiteeritud spetisialistid valivad välja ja paigaldavad valveseadmed vastavalt Teie soovile ja vajadustele. Oleme klientide jaoks kindlaks partneriks ja meie tooted ning teenused vastavad tarbijate ootustele.

Te hindate meie professionaalset lähenemist ja ettevõtte painlikku hinnapoliitikat.

Meie eesmärk on Teie turvalisus!

VA Systems numbrites

ÜLE

0
aastat turul

PAIGALDATUD ÜLE

0
kaamerat

HOOLDAME ÜLE

0
kaamerat

ÜLE

0
õnnelikke kliente

Miks meid valida

13 aastat turul

Meie sõbralikus kollektiivis teevad tööd kõrgkvalifitseeritud spetsialistid, kes omavad pikka töökogemust antud valdkonnas. Meie eesmärk on püüelda täiuslikkuseni ning sellest lähtuvalt läbivad meie töötajad regulaarselt koolitusi kvalifikatsiooni tõstmiseks. Efektiivse meeskonna kogemuse taga on arvestatav hulk erineva raskusega edukaid projekte.

Reputatsioon

Reputatsiooni ei saa osta, seda saab ainult teenida. Me teeme tööd parima eesmärgi saavutamiseks ja peame oma mainet kalliks. Väga oluliseks peame ka kvaliteeti, mida oma teenustele anname.

Individuaalne lähenemine

Me suudame pakkuda igale kliendile individuaalset lähenemist, võttes arvesse erineva raskusega videovalve projekte – need ei ole meie jaoks ainult sõnad.

Täpsus ja kreatiivsus

Meie tehnikud on professionaalid oma valdkonnas. Videovalve lahenduse pakkumisel arvestame ka hoonete arhitektuuri ning ei piirdu standardsete lahendustega.

Professionaalne teenindus

Me analüüsime Teie projekti ja valime nii tehniliselt kui ka majanduslikult parima lahenduse. Kogu projekti vältel me pühendume lõpptulemusele ja oleme arvamusel, et meie töö on tehtud kvaliteetselt alles siis, kui selle lõppedes kuuleme tänusõnu. Sajad kliendid on selles juba veendunud. Hinnake meie tööd ka Teie! Võtke meiega ühendust


Kindlus

VA Systems OÜ näol omandate te kindla koostööpartneri, kes suudab lahendada vajalikud ülesanded valvesüsteemide valdkonnas nii projekteerimises, montaazhis, müügis kui ka hoolduses


Paindlikud hinnad

Meie hinnad on kättesaadavamad kui Te suudate ette kujutada. Madalad hinnad teevad partnerluse meiega majanduslikult kasulikuks ja efektiivseks. Meie hinnapoliitika seisneb arvamusel, et videovalve ei ole privileeg! Videovalvet saab lubada endale igaüks objekti turvalisuse tõstmiseks ja info saamiseks. Tuginedes sellele, pakumegi me oma klientidele parimaid hindu ja tehnilisi lahendusi. Hinnake meie hinnapoliitikat! Võtke meiega ühendust!


Kiirus

Inimesed tahavad saada XXI sajandil teenust mitte ainult odavalt ja kvaliteetselt, vaid ka KIIRESTI. Seda arvestades planeerime me oma tööd nii, et meie klient saaks teenuse võimalikult lühikese aja jooksul. Samuti on meil vastav meeskond, kes teostab töid õigeaegselt.

Sertifikaadid

Politsei- ja Piirivalveameti tegevusluba. Valveseadmestiku projekteerimine, paigaldamine ja hooldamine.

Turvasüsteemide tehnik, tase 5 sertifikaadid. Turvasüsteemide paigaldamine ja hooldamine.

Turvasüsteemide tehnik, tase 5 sertifikaadid. Tulekahjusignalisatsioonisüsteemi paigaldamine ja hooldamine.

InnerRange Intergity sertifikaat.

Protege süsteemi sertifikaat.

Hikvisioni sertifikaat.

Axis sertifikaat.

Milestone sertifikaat.

Telekommunikatsioonisüsteemi ja –võrgu ehitusprojekti koostamine. Elektritööde tegevusluba nr. TEL002688.

Ettevõte Bisnode Estonia AS krediidireitingu sertifikaat “AAA”. Kõrgem krediidireitingu klass, mida on saavutanud 3,8% Eesti ettevõtetes


VÕTA MEIEGA JULGELT ÜHENDUST.

EKSPERTI KONSULTATSIOON TASUTA!

Kontor

Nafta 1, Tallinn

E-R 9:00-18:00

Telefon: +372 55 8 55 22

E-mail: sales@vas.ee

    et