VIDEOVALVE

Ööpaevaringne salvestus sellest mis toimub objektil suurendab selle turvalisust ning hoiab kursis omaniku või rentniku kõigest objektil toimunust, aitab lahendada vaidlustatavaid olukordi ja karistada süüdlasi.

Uuri lähemalt

VALVESIGNALISATSIOON

Teie omandi kaasaegne ja kindel kaitse varaste eest. On ette nähtud mittesankstioneeritud kurjategijate sissemurdmise tuvastamiseks valveobjektil ja teatamine sellest omanikule või valvefirmale.

Uuri lähemalt

PERIMEETRIVALVE

Mikrolainebarjääride tööprintsiip on lihtne. Saatja ja vastuvõtja omavahelisel tööl tekivad mikrolained erilise tihedusega ja kindla amplituudiga. Väiksem sissetungimine läbi sellise mikrolaine ekraani mõjutab koheselt lainete amplituudi.

Uuri lähemalt

FONOSÜSTEEMID

Põhiline video-fonosüsteemi tähendus on – kuulda ja näha ukse taga olevat inimest, omada võimalust temaga pidada häälsidet ning pärast seda võtta vastu otsuse, kas avada või mitte ust.

Uuri lähemalt

LÄBIPÄÄSUSÜSTEEMID

Kontroll-läbipääsusüsteeme kasutatakse ettevõtetes, kus on objektil sissepääs läbipääsusüsteemiga. Põhiline olemus nendel süsteemidel – tagada objektil turvalisus.

Uuri lähemalt

ARVUTI TEHNIKA

– Paigaldamine
– Seadistamine
– Tarkvarade instaleerimine
– Arvuti võrkude paigaldamine ja seadistamine

Uuri lähemalt
Meie sõbralikus kollektiivis teevad tööd kõrgkvalifitseeritud spetsialistid, kes omavad pikka töökogemust antud valdkonnas. Meie eesmärk on püüelda täiuslikkuseni ning sellest lähtuvalt läbivad meie töötajad regulaarselt koolitusi kvalifikatsiooni tõstmiseks. Efektiivse meeskonna kogemuse taga on arvestatav hulk erineva raskusega edukaid projekte.
Reputatsiooni ei saa osta, seda saab ainult teenida.  Me teeme tööd parima eesmärgi saavutamiseks ja peame oma mainet kalliks.  Väga oluliseks peame ka kvaliteeti, mida oma teenustele anname.
Me suudame pakkuda igale kliendile individuaalset lähenemist, võttes arvesse erineva raskusega videovalve projekte – need ei ole meie jaoks ainult sõnad.
Meie tehnikud on professionaalid oma valdkonnas. Videovalve lahenduse pakkumisel arvestame ka hoonete arhitektuuri ning ei piirdu standardsete lahendustega.
Me analüüsime Teie projekti ja valime nii tehniliselt kui ka majanduslikult parima lahenduse. Kogu projekti vältel me pühendume lõpptulemusele ja oleme arvamusel, et meie töö on tehtud kvaliteetselt alles siis, kui selle lõppedes kuuleme tänusõnu. Sajad kliendid on selles juba veendunud. Hinnake meie tööd ka Teie! Võtke meiega ühendust!
VA Systems OÜ näol omandate te kindla koostööpartneri, kes suudab lahendada vajalikud ülesanded  valvesüsteemide valdkonnas nii projekteerimises, montaazhis, müügis kui ka hoolduses.
Meie hinnad on kättesaadavamad kui Te suudate ette kujutada. Madalad hinnad teevad partnerluse meiega majanduslikult kasulikuks ja efektiivseks. Meie hinnapoliitika seisneb arvamusel, et videovalve ei ole privileeg! Videovalvet saab lubada endale igaüks objekti turvalisuse tõstmiseks ja info saamiseks. Tuginedes sellele, pakumegi me oma klientidele parimaid hindu ja tehnilisi lahendusi. Hinnake meie hinnapoliitikat! Võtke meiega ühendust!
Inimesed tahavad saada XXI sajandil teenust mitte ainult odavalt ja kvaliteetselt, vaid ka KIIRESTI. Seda arvestades planeerime me oma tööd nii, et meie klient saaks teenuse võimalikult lühikese aja jooksul. Samuti on meil vastav meeskond, kes teostab töid õigeaegselt.

– ATS Tulekahjusüsteemid

– IT tööd

– Arvutivõrgu ehitus

– Tarkvara lahenduste koostamine

– Tugevvoolu elektritööd

Nimi (*)

Email (*)

Telefoni number (*)

Sõnum