IVMS 4200 rakenduse kasutusjuhend. Windows, MacOS

Siin Teie saate alla laadida iVMS 4200 kasutusjuhendit.

Mobiilse rakenduse kasutusjuhend IVMS 4500 iOSile ja Androidile

Siin Teie saate alla laadida iVMS 4500 kasutusjuhendit.

Kaamerate valik ja erinevad otstarbed. Kuppelkaamera.

Kuppelkaamerad on üldjuhul vandaalikindlad ja neid kasutatakse siseruumides või kergesti kättesaadavates paigalduskohtades. Kuppelkaameratel on sageli laiem vaatenurk kui torukaameratel, kuid funktsionaalsuselt on nad samasugused. Kuppelkaamerad on oluliselt vähem silmapaistvad ja ei riku sisekujundust. Kuppelkaamerate miinuseks on see, et õues läheb katteklaas mustaks ja muudab pildi uduseks. Selle vältimiseks tuleks kaamera paigaldada sptesiaalsele jalale ning lihtsalt puhastada kaamera objektiiviklaasi.

Kaamerate valik ja erinevad otstarbed. Torukaamera.

Torukaamerad tavaliselt ei ole vandaalikindlad, va. spetsiaalsed tooteseeriad, mis vastavad IK10 standartile. Üldjuhul kasutatakse torukaameraid õues seina peal ja võrreldes kuppelkaameratega on neil tugevvam öine infrapuna valgustus ning objektiiv, mis annab parema pildikvaliteedi. Kaamerad on suhteliselt silmapaistvad.

Kaamerate valik ja erinevad otstarbed. Panoraamkaamera.

Panoraamkaamerad on mõeldud suurte alade jälgimiseks, kus on vaja väga laia vaatenurka ja kõrget resolutsiooni. Panoraamkaamerad moodustavad mitmest eraldiseisvast sensorist ja objektiivist ühe suure pildi, mis võimaldab kasutada analüütikait suurtel aladel. Panoraamkaamerad hoiavad kokku ruumi kuna sisaldavad endas näiteks seitse tavalist kaamerat ja lisaks veel ühte pöördkaamerat.

Kaamerate valik ja erinevad otstarbed. Kalasilm.

Kalasilm kaamerad sobivad paigaldaduseks nii sise-kui välistingimustesse. Kuna kaameratel on 360° vaatenurk, siis paigaldatakse nad lakke või haruldastel juhtudel ka seinale. Kaamerad ei sobi suurte õuealade jälgimiseks ja on pigem mõeldud ruumides lakke paigaldamiseks.

Kaamerate valik ja erinevad otstarbed. Termokaamera.

Termokaamera kasutab nähtava valguse diapasooni asemel infrapunadiapasooni, et kujutist moodustada. Sisuliselt termokaamera näeb ainult soojust ja võimaldab kõikides ilmastikuoludes näha objekte, mis eraldavad soojust. Kaameraid kasutatakse kõige enam suurte alade ja platside jälgimiseks. Väga tõhus suurte alade valvamiseks on termokaamera joone ületamise analüütikaga.

Kaamerate valik ja erinevad otstarbed. Pöördkaamera ehk PTZ.

Pöördkaamera ehk PTZ(patrol, tilt, zoom) või PT(patrol, tilt) kaamera. Pöördkaamerad võimaldavad kaamera juhtimist ja zoomimist juhtpuldist, telefonist, salvestist ja otse arvutist. Pöördkaamera paigaldamine eeldab üldjuhul turvamehe olemasolu, kes seda juhib, kui turvameest ei ole siis on efektiivsem paigaldada mitu statsionaarset kaamerat.

Kaamerate valik ja erinevad otstarbed. Smart IP.

Smart IP kaamerad on sisseehitatud analüütikatega ja konstruktsioonis on kasutatud kõige kvaliteetsemaid juppe, et tagada pikk eluiga. Enimkasutatud analüütikaks on osutunud numbrituvastus, mis võimaldab juhtida tõkkepuid ja koostada andmebaasi. Lisaks on kliendiloendus kaamerad, mis võimaldavad luua statistikat inimvoogude kohta.

Kaamerate valik ja erinevad otstarbed. Turbo HD.

TURBO HD ehk HD versioon analoogkaameratest, mis on mõeldud vanade analoogsüsteemide asendamiseks. TURBO HD kaamerad eraldavad võrdväärset pilti IP kaameratele, kuid saadavad signaali üle analoog kaabli. TURBO HD ühendused on täpselt samasugused olemuselt ja põhimõttelt nagu analoogsüsteemidel. Võrreldes IP arvutivõrgu süsteemiga on lõpptarbijale kui ka paigaldajale jaoks ebamugavad.

Kaamera vaatenurk sõltub objektiivist ja näitab seda kui laialt on kaamera võimeline pilti näitama.

Kaamera vaatenurk on oluline parameeter kaamera valimisel, sellest sõltub kui laialt sa pilti näed. Enimkasutatud on fikseeritud vaatenurgaga kaamerad, mis on soodsamad ja enamus puhkudel lihtsalt ei ole põhjust kaamera vaatenurka muuta. Kuna kaamerate resolutsioon on tänapäeval juba nii suureks läinud võib paigaldada ühe lainurk kaamera ja sellega ära katta palju suurema ala. Kaamera vaatenurka saab lihtsalt mõõta kaardi või projekti pealt malliga.

Fikseeritud objektiiv

Kui kaameral on fikseeritud objektiiv, siis ei ole võimalik vaatenurka muuta. Sellised kaamerad on juba tehases ära teravustatud. Fikseeritud objektiiviga kaamerad on tunduvalt odavamad kui varifokaal kaamerad. Selliseid kaameraid kasutatakse üldjuhul siseruumides, kus on vaja kõige laiemat vaatenurka.

Fikseeritud objektiiviga Hikvision IP kaamerad:

2.8mm, 4.0mm, 6,0mm ja 12.0mm.

Fikseeritud objektiiviga Hikvision TurboHD kaamerad:

2.8mm ja 3,6mm.

Varifokaal objektiiv

Kui kaameral on varifokaal objektiiv, siis annab see võimaluse pilti teravustada ja suurendada. Üldjuhul on sellest kasu, siis kui kaamera asub õues ning tekib vajadus vaadata kindlat punkti. Varifokaal objektiivi märgitakse “mm” näiteks 2.8 – 12mm. Mida väiksem number, seda suurem vaatenurk.

Varifokaal objektiiviga Hikvision IP kaamerad:

2.8 – 12mm, 4.7 – 94mm, 8,0 – 32mm ja motoriseeritud.

Varifokaal objektiiviga Hikvision TurboHD kaamerad:

2.8 – 12mm ja motoriseeritud.

Videovalve korteriühistute jaoks – pole luksus, vaid igapäevane vajadus

Korteriühistud otsivad võimalusi paigaldada videovalvesüsteemi, et lahendada konflikte ja fikseerida kuritegevust majas ja selle ümbruses. Tihti edastatakse pildid politseisse.

Siin on mõned videovalve plussid:

-Esmalt on see väga tähtis, et valvata kortereid.

Alati võib vaadata, kes on sissekäiku sisenenud ja tuvastada kurjategija

-Parkla.

Autode jälgimine. Tihti tulevad ette juhused, et miskit juhtub ettearvamatult ning hiljem ei julge süüdlane oma süüd tunnistada. Näiteks, kui parkimisel ajal lähed naabriautole vastu või ei mahu väravatesse sisse ja kahjustad neid.

-Vandalism.

Pinkide, fassadide jne valve. Samuti tulevad ette vastutundetud inimesed, kelle jaoks on tähtis see, mis puudutab ainult neid. Näiteks, on vaja lahti saada ehitusprahist või vanadest rehvidest. Milleks tellida väljavedu, kui võib õhtul kõik välja jätta prügikonteinerite ette.

-Laste mänguväljakud.

Te saate alati vaadata kaughalduse teel, kuidas Teie laps mängib ja kas parasjagu pole midagi juhtunud.

– Kaughalduse teel vaatamine.

Omage ligipääs kaameratele igas kohas, arvutist, tahvlist või mobiilist.

Tõenäosus, et keegi korraldab midagi kaamera valve all kahaneb tunduvalt. Kes tahab ennast välja anda? Eriti kui ümberringi on palju kohti, kus selline risk puudub.

Meie ettevõte tegeleb pikemat aega juba videovalvesüsteemi paigaldusega korteriühistutele üle kogu Eesti. Selle aja jooksul on toodud palju kasu, turvalisus on tõusnud, samuti on tuvastatud palju õigusrikkumisi.

Meie spetsialistid arvutavad ja teevad just Teile sobiliku pakkumise videovalvesüsteemi peale, pakkumiseks pöörduge:

sales@vas.ee

(+372)55 8 55 22.

Mida tähendab perimeetrivalve süsteem?

Perimeetrivalve süsteem fikseerib sissetungi katset valvataval objektil esimesel valve piiril, see tähendab perimeetril. Sellisel moel, perimeetervalve seadmed on kõige efektiivsem kaitse mittesanktsioneeritud sissetungi eest, kuna annab häiresignaali enne, kui kurjategija jõuab tungida valveobjekti tähtsatesse tsoonidesse. Perimeetrivalve – tõsine ettevõtmine, mis vajab kvalifitseritud lähenemist optimaalsetele tehnilistele vahenditele.

Meie soovitame:

FORTEZA – need on kõrgefektiivsed raadiolainelised, kaablilainelised, infrapunased perimeetrilised edastajad.

FORTEZA – see on tehnika teie ärile, isiklikule või riigivarale kahju toomise tuvastamine ja ennetamine.

Andurid on vastupidavad vihma, lume, udu, äikese, jäätumise, päikese radiatsiooni, taimetiku väikeste lindude ja loomade vastu.

Lai modifikatsioon kauguse, sageduse ja töötemperatuuri suhtes lubab valida optimaalsed perimeetrivalve variandid erinevates kliimaoludes.

VÕTA MEIEGA JULGELT ÜHENDUST.

EKSPERTI KONSULTATSIOON TASUTA!

Kontor

Nafta 1, Tallinn

E-R 9:00-18:00

Telefon: +372 55 8 55 22

E-mail: sales@vas.ee

    et