Meie kliendid

VA Systems OÜ hooldab üle 300 videovalvesüsteemide objekti üle Eesti. IP-lahendused, analoogsed ja hübriidsed süsteemid, mõnedel objektidel kogused üle 500 ühiku. Viimase aastaga oleme paigaldanud üle 1500 erinevat tüüpi videokaameraid. Eestis hooldame hetkel kokku üle 9000 videokaamera.

Meie eesmärk on Teie turvalisus!

VA Systems numbrites

ÜLE

0
aasta turul

PAIGALDATUD ÜLE

0
kaamera

HOOLDAME ÜLE

0
kaamera

ÜLE

0
õnneliku kliendi

Miks meid valida

15 aastat turul

Meie sõbralikus kollektiivis teevad tööd kõrgkvalifitseeritud spetsialistid, kes omavad pikka töökogemust antud valdkonnas. Meie eesmärk on püüelda täiuslikkuseni ning sellest lähtuvalt läbivad meie töötajad regulaarselt koolitusi kvalifikatsiooni tõstmiseks. Efektiivse meeskonna kogemuse taga on arvestatav hulk erineva keerukusastmega edukaid projekte.

Reputatsioon

Reputatsiooni ei saa osta, seda saab ainult välja teenida. Me teeme tööd parima eesmärgi saavutamiseks ja peame oma mainet tähtsaks. Väga oluliseks peame ka kvaliteeti, mida oma teenustele anname.

Individuaalne lähenemine

Me suudame pakkuda igale kliendile individuaalset lähenemist, võttes arvesse erineva keerukusega videovalve projekte – need ei ole meie jaoks ainult sõnad.

Täpsus ja kreatiivsus

Meie tehnikud on professionaalid oma valdkonnas. Videovalve lahenduse pakkumisel arvestame ka hoonete arhitektuuri eripäradega ning ei piirdu standardsete lahendustega.

Professionaalne teenindus

Me analüüsime Teie projekti ja valime nii tehniliselt kui ka majanduslikult parima lahenduse. Kogu projekti vältel pühendume me lõpptulemusele ja oleme arvamusel, et meie töö on tehtud kvaliteetselt alles siis, kui selle lõppedes kuuleme tänusõnu. Sajad kliendid on selles juba veendunud. Hinnake meie tööd ka Teie! Võtke meiega ühendust


Kindlus

VA Systems OÜ näol saate te omandate te kindla koostööpartneri, kes suudab lahendada vajalikud ülesanded valvesüsteemide valdkonnas nii projekteerimises, montaazhis, müügis kui ka hoolduses 


Paindlikud hinnad

Meie hinnad on kättesaadavamad kui Te suudate ette kujutada. Madalad hinnad teevad partnerluse meiega majanduslikult kasulikuks ja efektiivseks. Meie hinnapoliitika lähtub arvamusest, et videovalve ei ole privileeg! Videovalvet peab saama endale igaüks objekti turvalisuse tõstmiseks ja info saamiseks. Tuginedes sellele, pakumegi me oma klientidele parimaid hindu ja tehnilisi lahendusi. Hinnake meie hinnapoliitikat! Võtke meiega ühendust!


Kiirus

Inimesed tahavad saada XXI sajandil teenust mitte ainult soodsa hinnaga ja kvaliteetselt, vaid ka KIIRESTI. Seda arvestades planeerime me oma tööd nii, et meie klient saaks teenuse võimalikult lühikese aja jooksul. Samuti on meil vastav meeskond, kes teostab töid õigeaegselt.

VÕTA MEIEGA JULGELT ÜHENDUST.

EKSPERTI KONSULTATSIOON TASUTA!

Kontor

Nafta 1, Tallinn

E-R 9:00-18:00

Telefon: +372 55 8 55 22

E-mail: sales@vas.ee

    et