collage-2015-07-28-31

Korteriühistud otsivad võimalusi paigaldada videovalvesüsteemi, et lahendada konflikte ja fikseerida kuritegevust majas ja selle ümbruses. Tihti edastatakse pildid politseisse.

Siin on mõned videovalve plussid:

-Esmalt on see väga tähtis, et valvata kortereid.

Alati võib vaadata, kes on sissekäiku sisenenud ja tuvastada kurjategija

-Parkla.

Autode jälgimine. Tihti tulevad ette juhused, et miskit juhtub ettearvamatult ning hiljem ei julge süüdlane oma süüd tunnistada. Näiteks, kui parkimisel ajal lähed naabriautole vastu või ei mahu väravatesse sisse ja kahjustad neid.

-Vandalism.

Pinkide, fassadide jne valve. Samuti tulevad ette vastutundetud inimesed, kelle jaoks on tähtis see, mis puudutab ainult neid. Näiteks, on vaja lahti saada ehitusprahist või vanadest rehvidest. Milleks tellida väljavedu, kui võib õhtul kõik välja jätta prügikonteinerite ette.

-Laste mänguväljakud.

Te saate alati vaadata kaughalduse teel, kuidas Teie laps mängib ja kas parasjagu pole midagi juhtunud.

– Kaughalduse teel vaatamine.

Omage ligipääs kaameratele igas kohas, arvutist, tahvlist või mobiilist.

Tõenäosus, et keegi korraldab midagi kaamera valve all kahaneb tunduvalt. Kes tahab ennast välja anda? Eriti kui ümberringi on palju kohti, kus selline risk puudub.

Meie ettevõte tegeleb pikemat aega juba videovalvesüsteemi paigaldusega korteriühistutele üle kogu Eesti. Selle aja jooksul on toodud palju kasu, turvalisus on tõusnud, samuti on tuvastatud palju õigusrikkumisi.

Meie spetsialistid arvutavad ja teevad just Teile sobiliku pakkumise videovalvesüsteemi peale, pakkumiseks pöörduge:

sales@vas.ee

(+372)55 8 55 22.