VIDEOVALVE

Ööpäevaringne salvestus objektil aitab tõsta turvalisust, hoiab omanikku või üürnikku kursis valvataval objektil toimuvaga, aitab tuvastada vargusi ja lahedada vaidlusi. Samuti võib kaamerate signaali dubleerida turvaettevõtte juhtimiskeskusesse, kes ohu korral saadab kohale ka patrulli. Me soovitame Teile turvaettevõtet koostööpartnerina ning tänu sellele on esimene kuu videovalve teenust Teie jaoks tasuta!

Põhilised videovalve ülesanded:
– varguse vähendamine
– objekti turvalisuse tõstmine
– töötajate distsipliini tõstmine, nende tootlikus
– tööprotsessi jälgimine
– videosalvestus on tõenduseks õnnetuse või kindlustusolukorra uurimisel, annab aluse rikkuja kinnipidamiseks ja temalt kahjutasu nõudmiseks.

Veel üheks videovalve eeliseks on see, et Te saate jälgida valvatavat objekti igast maailmanurgast üle interneti arvuti või mobiili abil.

Kõige tähtsam – videosalvestust säilitatakse kõvakettal edasiseks vaatamiseks ja analüüsiks (keskmiselt on arhiivi pikkuseks 1 kuu kuni poole aastat, edasi toimub ülesalvestamine).

Meie klientideks on suured kaubandusketid, logistikakeskused, tehased, tootmisettevõtted, restoranid ning erakliendid.

Meie spetsialistid omavad pikaajalist kogemust videovalvesüsteemi projekteerimises ja paigalduses.
Sõltuvalt objekti keerukusest saame teile pakkuda paigalduse tüüplahendust kui ka välja töötada erilahenduse. Peale paigaldust koostavad meie spetsalistid nimekirja ja teostusjoonised tehtud tööst.

Paigaldage videovalve – see on investeering tulevikku.

Ärge jätke homse peale! Küsige hinnapakkumise või tellige tasuta konsultatsioon.

Meie sõbralikus kollektiivis teevad tööd kõrgkvalifitseeritud spetsialistid, kes omavad pikka töökogemust antud valdkonnas. Meie eesmärk on püüelda täiuslikkuseni ning sellest lähtuvalt läbivad meie töötajad regulaarselt koolitusi kvalifikatsiooni tõstmiseks. Efektiivse meeskonna kogemuse taga on arvestatav hulk erineva raskusega edukaid projekte.
Reputatsiooni ei saa osta, seda saab ainult teenida.  Me teeme tööd parima eesmärgi saavutamiseks ja peame oma mainet kalliks.  Väga oluliseks peame ka kvaliteeti, mida oma teenustele anname.
Me suudame pakkuda igale kliendile individuaalset lähenemist, võttes arvesse erineva raskusega videovalve projekte – need ei ole meie jaoks ainult sõnad.
Meie tehnikud on professionaalid oma valdkonnas. Videovalve lahenduse pakkumisel arvestame ka hoonete arhitektuuri ning ei piirdu standardsete lahendustega.
Me analüüsime Teie projekti ja valime nii tehniliselt kui ka majanduslikult parima lahenduse. Kogu projekti vältel me pühendume lõpptulemusele ja oleme arvamusel, et meie töö on tehtud kvaliteetselt alles siis, kui selle lõppedes kuuleme tänusõnu. Sajad kliendid on selles juba veendunud. Hinnake meie tööd ka Teie! Võtke meiega ühendust!
VA Systems OÜ näol omandate te kindla koostööpartneri, kes suudab lahendada vajalikud ülesanded  valvesüsteemide valdkonnas nii projekteerimises, montaazhis, müügis kui ka hoolduses.
Meie hinnad on kättesaadavamad kui Te suudate ette kujutada. Madalad hinnad teevad partnerluse meiega majanduslikult kasulikuks ja efektiivseks. Meie hinnapoliitika seisneb arvamusel, et videovalve ei ole privileeg! Videovalvet saab lubada endale igaüks objekti turvalisuse tõstmiseks ja info saamiseks. Tuginedes sellele, pakumegi me oma klientidele parimaid hindu ja tehnilisi lahendusi. Hinnake meie hinnapoliitikat! Võtke meiega ühendust!
Inimesed tahavad saada XXI sajandil teenust mitte ainult odavalt ja kvaliteetselt, vaid ka KIIRESTI. Seda arvestades planeerime me oma tööd nii, et meie klient saaks teenuse võimalikult lühikese aja jooksul. Samuti on meil vastav meeskond, kes teostab töid õigeaegselt.

Videovalve

Valvesignalisatsioon

Perimeetrivalve

Fonosüsteemid

Läbipääsusüsteemid

Arvuti tehnika

– ATS Tulekahjusüsteemid

– IT tööd

– Arvutivõrgu ehitus

– Tarkvara lahenduste koostamine

– Tugevvoolu elektritööd

Nimi (*)

Email (*)

Telefoni number (*)

Sõnum