VALVESIGNALISATSIOON

Valvesignalisatsioon on kaasaegne ja kindel moodus, et kaitsta Teie vara.

Pakume kahte liiki signalisatsiooni paigaldust:

  • Objektile sissetungi ajal annab valveseade Teile sellest teada kas helistamisega mobiilteleefonile või smsi teel ( teavituse saab valida mitmele numbrile).
    Eeliseks on see, et Te ei pea tasuma igakuist makset turvafirmale.
  • Objektile sissetungi ajal saadab valveseade signaali turvafirmasse, kes omakorda helistab kliendile ja täpsustab kohalesõidu vajadust ning reageerib kliendi soovist lähtuvalt. Turvafirma teeb visuaalse kontrolli objektist, tagab objekti puutumatuse ja vajadusel kutsub välja politsei. See viis on muidugi kõike turvalisem ja kindlam. Saame Teile soovitada turvafirmat ja selle tulemusena on esimene kuu valvet Teie jaoks tasuta!

Kõige efektiivsemalt töötab valvesüsteem koos videovalgega. Häiresignaali saamisel saab koheselt kontrollida oma nutiseadmest või arvutist olukorda objektil ning selgitada välja kas tegemist on valehäirega või reaalse ohuolukorraga.

Ärge jätke homse peale! Küsige hinnapakkumist või tellige tasuta konsultatsioon.

Meie sõbralikus kollektiivis teevad tööd kõrgkvalifitseeritud spetsialistid, kes omavad pikka töökogemust antud valdkonnas. Meie eesmärk on püüelda täiuslikkuseni ning sellest lähtuvalt läbivad meie töötajad regulaarselt koolitusi kvalifikatsiooni tõstmiseks. Efektiivse meeskonna kogemuse taga on arvestatav hulk erineva raskusega edukaid projekte.
Reputatsiooni ei saa osta, seda saab ainult teenida.  Me teeme tööd parima eesmärgi saavutamiseks ja peame oma mainet kalliks.  Väga oluliseks peame ka kvaliteeti, mida oma teenustele anname.
Me suudame pakkuda igale kliendile individuaalset lähenemist, võttes arvesse erineva raskusega videovalve projekte – need ei ole meie jaoks ainult sõnad.
Meie tehnikud on professionaalid oma valdkonnas. Videovalve lahenduse pakkumisel arvestame ka hoonete arhitektuuri ning ei piirdu standardsete lahendustega.
Me analüüsime Teie projekti ja valime nii tehniliselt kui ka majanduslikult parima lahenduse. Kogu projekti vältel me pühendume lõpptulemusele ja oleme arvamusel, et meie töö on tehtud kvaliteetselt alles siis, kui selle lõppedes kuuleme tänusõnu. Sajad kliendid on selles juba veendunud. Hinnake meie tööd ka Teie! Võtke meiega ühendust!
VA Systems OÜ näol omandate te kindla koostööpartneri, kes suudab lahendada vajalikud ülesanded  valvesüsteemide valdkonnas nii projekteerimises, montaazhis, müügis kui ka hoolduses.
Meie hinnad on kättesaadavamad kui Te suudate ette kujutada. Madalad hinnad teevad partnerluse meiega majanduslikult kasulikuks ja efektiivseks. Meie hinnapoliitika seisneb arvamusel, et videovalve ei ole privileeg! Videovalvet saab lubada endale igaüks objekti turvalisuse tõstmiseks ja info saamiseks. Tuginedes sellele, pakumegi me oma klientidele parimaid hindu ja tehnilisi lahendusi. Hinnake meie hinnapoliitikat! Võtke meiega ühendust!
Inimesed tahavad saada XXI sajandil teenust mitte ainult odavalt ja kvaliteetselt, vaid ka KIIRESTI. Seda arvestades planeerime me oma tööd nii, et meie klient saaks teenuse võimalikult lühikese aja jooksul. Samuti on meil vastav meeskond, kes teostab töid õigeaegselt.

Videovalve

Valvesignalisatsioon

Perimeetrivalve

Fonosüsteemid

Läbipääsusüsteemid

Arvuti tehnika

– ATS Tulekahjusüsteemid

– IT tööd

– Arvutivõrgu ehitus

– Tarkvara lahenduste koostamine

– Tugevvoolu elektritööd

Nimi (*)

Email (*)

Telefoni number (*)

Sõnum